czwartek, 14 listopada 2013

... Od wtorku do wtorku tak mija ci tydzień, 37 wątków w komiksie zwanym życiem.

Nie wierzę .. że za jakieś pięć tygodni będę miała już wystawione oceny z geografii jak i pewnie z połowy przedmiotów również. Przecież... my dopiero rozpoczęliśmy rok a za tak krótki czas będzie już go kończyć. W oka mgnieniu będziemy mieli półtora miesięczne praktyki i rok przeleci przez ramię tak, że nawet nie zauważymy kiedy. Cieszy mnie ten fakt wiecie ? ale ..cholernie zastanawia nad jedną sprawą. Czy życie co roku będzie płynęło tak niewyobrażalnie szybko .. ? Wiem, że każda sprawa ma swoją kolej rzeczy ale nie w takim zabójczym tempie. Miejmy nadzieję, że jednak życie.. nie będzie płynęło tak szybko i będziemy mogli rozkoszować się chwilą w późniejszym czasie bez szkoły, zmartwień i wielu innych spraw. Po co spieszyć się tak ku dorosłości ? Wszystko przyjdzie w swoim czasie a za kilka lat będziemy odejmować sobie lata i na chama będziemy chcieli być nastolatkami. Kiedy teraz nimi jesteśmy - cieszmy się tym i wykorzystujmy to póki tylko możemy. Nie marnujmy najlepszych lat i wspomnień , które będziemy opowiadać naszym dzieciom, wnukom i śmiać się razem z nimi o tym, jak kiedyś było wspaniale. Teraz jest wspaniale .. dlatego bez zmartwień cieszmy się tym życiem bo przecież wszystko i tak przyjdzie w swoim czasie.
szkolne z dodatkiem od Kingi ;D
Masa obowiązków z dnia na dzień coraz większa.. Staramy się z tym uporać bo innej opcji nie ma. Na szczęście efekty są z tego bardzo pozytywne dlatego nie mamy się czym obawiać. Co dzień marzę aby jak najszybciej wyjść z tego cholernie zatłoczonego autobusu, wrócić.. i położyć się na łóżko kiedy wracam ponurym popołudniem - choć na chwilę.. Stanowczo jest to lepsze niż stanie przez 40min pomiędzy masą ludzi i nie mających możliwości ruszyć ręki w przód czy w tył.
Teraz właśnie odpoczywam z kubkiem tego oto pysznego kakao z piankami <3 Jutro na szczęście tylko 4 lekcje i kolejne popołudnie na mieście .. (obowiązki wzywają). Kiedy się uporam, jak najszybciej będę chciała łapać wczesnego busa, bo miasto nocą.. jeszcze z taką pogodą nie jest zbytnio przyjemne .. w dodatku, że droga na dworzec nie należy do tych najlepszych ale może chociaż do tych krótszych.
W sobotę osiemnastka.. Po raz kolejny wyrwiemy i oderwiemy się od tego wszystkiego ;) co mnie bardzo cieszy !

TrzymajCie się, buziaki.
Moje zdjęcie
Płock, Poland
Być może nie jestem z tych, których zrozumiesz za pierwszym razem ;)